Vathe Artizanale Romb Shfaq më të madhe

Vathe Artizanale Romb

AND0011

Leke 2,430

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe ne forme rombi, punuar me grep dhe tel argjend te paoksidueshem.

Dekoruar me kristale ngjyre shampanje .

Me kapese sterling silver.

Te lehte dhe figurante per dalje te vecanta.

 *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 *Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: