Ecoiffier Formuese Ferma

NOL0858

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formuese nga Ecoiffier

Krijoni fermen tuaj me pjeset e ndryshme qe permban paketimi

Zhvillon imagjinaten dhe rrit aftesine krijuese tek femijet

Paketimi permban 5 kafshe, 2 makina dhe aksesore te tjere

E pershtatshme per femijet mbi 18 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: