SVJ0014

Buqete Baby Love

Leke 2,790

Detajet

Nje dhurate unike per te festuar ardhjen e nje jete te re.

Ky produkt eshte i kompletuar me aksesore te nevojshem per cdo bebe.

Ja se cfare permban:

-2 pale corape 100 % pambuku

-1 gushore peshqir

-1 pampers

-1 lepurush qe mbahet ne goje per dhembet nga femija e firmes Lindex

-1 vazo roze shume perdorimshe

-1 rosak i vogel

-5 luge ushqimi per bebet

-3 peceta-peshqir per bebin

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: