Varese Celesi me Skuadren e Zemres Shfaq më të madhe

DS0041

Varese Celesi me Skuadren e Zemres

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese celesash ne forme puzzle e personalizuar me simbolin ose logon e skuadres qe ju deshironi.

Materil druri i gdhendur bukur i cili mund te lihet ne ngjyren natyrale te dryrit ose te lyhet me ngjyren qe ju deshironi.

Varesja e celesave vjen tek ju me nje kuti elegante me nje dedikim siper sipas deshires tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: