Shishja Mr. Gentleman me Papirus

DS0037

Leke 4,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky zoteria eshte nje zgjedhje ideale per te surprizuar dike qe nuk kenaqet me pak.

Shishe alkooli e veshur me kostum frak dhe kapele cilinder. 

Shishja do ju vije e mbushur me vere te kuqe Vranac.

Vjen e pajisur me nje papirus lluksoz ku mund te vendosni tekstin e urimit qe deshironi.

Nje shishe e denje per tu mbajtur ne minibar dhe per te servirur pijen tuaj te preferuar.

I gjithe seti do ju vije i paketuar bukur per dhurate.

Nese deshironi qe shishja te jete e mbushur me nje pije specifike do ti shtohet vleres se produktit edhe vlera e pijes.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: