Shkop Selfie + Qese Kundra Ujit

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set i cili do tju beje ti shojoni edhe me shume pushimet

Memorzoni cdo moment te kaluar bukur

Seti permban shkop selfi dhe qese kundra ujit

1. Shkop selfie

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android nepermjet fishe Jack 3.5mm

2. Qese kundra ujit

Qese plastike e tejdukshme kundra ujit

Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe

Material rezistent. Me permasa 20 x 10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: