Konfeta Baby Shoe

DS0007

Leke 290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Konfeta ne forme kepuce bebi me emrin ose daten qe deshironi.

Ideale per pagezime apo festa Baby Shower.

Te mbushura me karamele konfeti me ngjyra.

Cmimi eshte i vendosur per 1 cope por ju mund te porosisni sasine qe deshironi.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: