Puzzle me Papirus dhe Kuti

DS0016

Leke 2,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fotoja juaj e preferuar ne nje puzzle me format A4 (29.5 x 21 cm).

Nje dhurate unike dhe e personalizuar ne cdo detaj te saj.

Puzzle-i i fotos shoqerohet nga nje papirus i lidhur bukur me tekstin qe ju deshironi te vendosni.

Gjithashtu dhurata juaj kompletohet ne nje kuti lluksoze me dedikimin e pershtatshem.

Na dergoni foton ose imazhin tuaj per puzzle-in dhe tekstin qe deshironi tek papirusi dhe ne do e pergatisim posacerisht per ju.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: