Albumi i Bebit

DS0012

Leke 6,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cdo detaj i bebit tuaj i regjistruar ne nje album te bukur dhe te krijuar vetem per te.

Ju mund te na dergoni 30 foto qe deshironi ti keni te vendosura ne album.

Albumi ka nje kapacitet prej 30 fotosh ne total dhe ka format A5. 

Vjen tek ju me nje kuti lluksoze te dekoruar ne te njejtin stil.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: