Albumi i Bebit Deluxe

DS0034

Leke 8,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cdo detaj i bebit tuaj i regjistruar ne nje album te bukur dhe te krijuar vetem per te.

Hapat e pare, fjalet e para, pema e familjes, certifikata e lindjes dhe shume detaje te tjera te cilat ne do jua servirim ne nje format te personalizuar.

Gjithashtu ju mund te na dergoni edhe 30 fotot e para qe deshironi ti keni te vendosura ne album.

Albumi ka nje kapacitet prej 100 fotosh dhe eshte i punuar me dizajn ne 90% te tij. 

Vjen tek ju me nje kuti lluksoze te dekoruar ne te njejtin stil.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: