Kartoline POP-UP ne Kuti

DS0005

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uro ardhjen e nje jete te re me kete set te embel.

Kartoline A5 pop-up e personalizuar me emrin dhe dedikimin qe deshironi per bebe.

E dekoruar me detaje te embla dhe unike.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

Kartolina vjen me kutine perkatese per ta bere dhuraten tuaj akoma me speciale.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: