Kartoline POP-UP me Personazhe ne Kuti

DS0036

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate speciale per personat speciale.

Kartolina POP-UP me personazhe qe duket sikur dalin nga letra dhe marrin jete.

E pajisur me nje kuti per ta bere edhe me te bukur urimin tuaj.

Ju mund ta personalizoni ate me personazhet ose simbolet qe deshironi per cdo karakter dhe moshe.

Permasat: 14 x 14 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: