Kuti Shperthyese Baby Shoe

DS0039

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kuti e embel per nje bebe te re.

Kutia shperthyese ju lejon ta personalizoni ate me 2 foto dhe 2 mesazhe ne brendesi te faqeve.

Ne qender kutia ka 2 kepuce te vogla konfeti me karamele.

Ne momentin qe hapet kapaku do zbulohen te gjitha surprizat e embla qe permban.

Permasat: 10 x 10 cm.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: