Set Kartolina dhe Kepuce Welcome Baby

DS0035

Leke 3,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uro ardhjen e nje jete te re me kete set te embel.

Kartoline A5 pop-up e personalizuar me emrin dhe dedikimin qe deshironi ne forme body per bebe.

Kepuce konfeta kartoni te personalizuara me emrin qe deshironi ne te njejtin stil me kartolinen.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

I gjithe seti vjen ne forme dhurate unike fale kutise se embel rrethore me fjongo dhe e dekoruar.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: