SVJ0012

Motocikleta me Pelena

Leke 5,290

Detajet

Dhurata e bebit nuk ka qene kurre kaq simpatike.

Nje motociklete e perbere e gjitha nga aksesore te nevojshem per cdo mami te re.

Motocikleta permban:

-30 pelena Eve Baby 0-3 muajsh.

-2 carcafe 100% pambuk per bebe me dizenjo te embla.

-1 shishe me biberon per qumesht BabyDream.

-1 raketake pellushi me personazh majmuni BabyDream.

-1 arush pellushi i bute.

-1 pale corape 100 % pambuk.

-2 grykore pambuku me dizenjo. 

*Motocikleta mund te krijohet edhe ne versionin per vajze me ngjyra te pershtatshme.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: