SVJ0010

Shporta me Panolina

Leke 6,390

Detajet

Shporte dhuratash per baby shower ose te sapo-lindur.

Nje urim unik per te festuar ardhjen e nje jete te re.

Ne shporte do te gjeni produkte gjermane per bebin tuaj:

- Pelena:37 cope per te sapolindur 0-3 muajsh.

- 3 carcaf pambuk 100% bebesh.

- 5 rosak me ngjyra per vasken e bebit.

- 5 m Fjongo lejla.

- 2 peshqira bebesh.

- 1 Loder pellushi.

- 3 luge femijesh.

- 1 mini shampo trupi baby dream per bebe.

- 1 mini Weleda krem per acarimin e lekures se bebit.

- 2 cp mini krem per trupin dhe fytyren per bebet.

- 1 mini shampo trupi per bebe.

Dhe sigurisht nje paketim ideal per ju.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: