Thjeshtë një histori dashurie Shfaq më të madhe

Thjeshtë një histori dashurie

BOT0244

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pesë vjet më parë Ejdën Tejlëri u largua nga Nju Jorku, hipur në koçinë e fitimtarëve,

drejt diellit dhe dëfrimit të Kalifornisë.

I porsanderuar me Çmimin Pulitzer për librin e tij të parë, i mikluar nga kritika

dhe i mbështetur nga një numër i madh kopjesh të shitura,

s’kishte dyshime se ai ishte vetëm fillimi i një karriere të ndritur dhe të gjatë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: