Atëherë puthmë Shfaq më të madhe

Atëherë puthmë

BOT0242

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dashurinë, atë të vërtetën, e ndien kur mbërrin.

Të godet në zemër dhe kokë, dhe në atë pikë është tepër vonë:

largësia, stuhitë e vogla e të mëdha, asgjë nga këto nuk mund ta ndalë.

Dhe është e pamundur të harrosh.

E di mirë Leonardi, që e ka ndier t’i përvëlojë lëkurën dhe ende nuk arrin të çlirohet nga kujtimet.

Kishte pasur plot gra pas ikjes së Anxhelës, por asnjëra s’mund të shpresojë t’ia zërë vendin.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: