Dashuria nuk është kurrë e thjeshtë Shfaq më të madhe

Dashuria nuk është kurrë e thjeshtë

BOT0106

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky libër është fitues i çmimit “Bancarella”, i botuar në 5 vende të Europës

dhe i shitur në më shumë se 500 mijë kopje brenda një kohe rekord.

Dy personazhet tona njihen dhe më pas urrehen me njëri tjetrin që me shikim të parë:

Lavinia studion për Ekonomi në Universitetin e Bokonit, ndërsa djali në inxhinieri.

Bëjeni pjesë të leximeve tuaja komedinë më të re romantike të autores më të suksesshme të romanit femëror italian të ditëve tona.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: