SVJ0009

Mom Survival Kit

Leke 3,390

Detajet

Cdo mami duhet te kete nje kavanoz te tille per tu mbijetuar streseve te cdo dite.

Perberja:

- 1 Vazo e madhe qelqi per cdo nevoje!

- 1 Shampo trupi New Aroma Sensations per nje dush perfekt!

- 1 Krem duarsh e trupi per aroma terapi me Vitamin E & Antioksidants!

- 2 Maska fytyre per tu ndjere me e re dhe me vitale!

- 2 farcoleta me Arome kur te kete nevoje te qaj!

- 1 Sapun me frut pasionant dhe Proteina qumshti qe sa here te laj duart dhe fytyren te ndjeje aromat e pasionit!

- 1 Krem kunder diellit me faktor 10 per ta ruajtur lekuren nga rrezet e pranveres!

- 1 Shampo intime per tu ndjere e fresket ne cdo kohe!

- 1 Buzekuq me ngjyra toke qe ta bej akoma dhe me te bukur!

- 1 Manikyr per perkujdesjen e gishtave te saj!

- 1 Sfungjer me prekje delikate gjate procesit te relaksit!

- 1 Shportez e vogel e mbushur me cokollata Caffe Expresso sepse duhet nje prekje e embel gjate relaksit trupor dhe shpirteror.

- 2 shishe te vogla Amaro Vechia Romagna & Amaro Montenegro sepse duhet pak pasion dhe vlim gjaku ne fund te relaksit.

Mos harroni se kjo eshte nje dhurate perfekte per cdo okazion per te bere te lumtur Nenen tuaj!

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: