XHA0014

Set Argjendi Swarovski Varese dhe Vathe

Leke 3,390

Detajet

Set elegant Argjendi me vathe dhe varese.

Gur Swarovski ngjyre mjalti i shndritshem tek varesja dhe vathet.

Zinxhit i argjendi me gdhendje.

Cilesi dhe elegance te nderthurura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: