XHA0019

Set Argjend dhe Perla Varese dhe Vathe

Leke 5,990

Detajet

Set elegant Argjendi me vathe dhe varese.

Zinxhir delikat i nderthurur me perla te bardha rrethore.

Vathe argjendi me 2 perla rrethore ne permasa te ndryshme stil piercing.

Cilesi dhe elegance te nderthurura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: