XHA0020

Set Argjend Varese, Vathe dhe Unaze Bvlgari

Leke 3,990

Detajet

Set elegant Argjendi me vathe, unaze dhe varese.

Masa e unazes: 9

Simbol rrethor me logon Bvlgari me gure te vegjel te shndritshem.

Zinxhit i holle argjendi.

Cilesi dhe elegance te nderthurura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: