XHA0016

Set Argjend Varese, Vathe dhe Unaze Louis Vuitton

Leke 3,390

Detajet

Set elegant Argjendi me vathe, unaze dhe varese.

Masa e unazes: 8

Simbol rrethor me logon Louis Vuitton me gure te vegjel te shndritshem.

Zinxhit i holle argjendi.

Cilesi dhe elegance te nderthurura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: