XHA0013

Set Argjend Varese dhe Vathe Allah

Leke 2,990

Detajet

Set elegant Argjendi me vathe dhe varese.

Simbol rrethor me germen "ALLAH" ne qender te lare me ar.

Zinxhit i holle argjendi i perziere me material ari.

Cilesi dhe elegance te nderthurura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: