Axhenda 2018 A5 e personalizuar

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata per te nisur vitin mbare.

Axhende 2018 e personalizuar me emrin tuaj.

Axhenda ka format A5 me kopertine te trashe,

e disponueshme ne 3 ngjyra.

Ju mund ta personalizoni me emrin e plote, inicialet dhe logo.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: