Ore per Meshkuj Curren M: 8138

LE0109

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Curren modeli 8138

Me rrip lekure ngjyre kafe dhe fushe te bardhe me konture blu

Mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Me dizenjo shume klasike, ju do te dukeni shume stil dhe serioz njekohesisht

Kunder ujit.  Ofron stil dhe rehati, ndërsa materiali stainless Steel dhe dizajni e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ju

Vjen se bashku me kutine dhe jastekun mbajtes

Trashesia 1 cm ndersa diametri 4 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: