Ore per Meshkuj Curren M: 8211

LE0107

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8211

Me forme te rrumbullaket rrip lekure vjen ne ngjyre blu

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Nje ore shume stil per biznesmene per shkak te dizenjos elegante

Ofron stil dhe rehati, ndërsa materiali stainless Steel dhe dizajni rezistent ndaj ujit e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ju

Vjen se bashku me kutine dhe jastekun mbajtes

Permasat:10cm x 10cm x 10cm . Gjatesia e vendosur 5- 20 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: