Ore per Meshkuj Curren M: 8254

LE0106

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8254

Me forme te rrumbullaket rrip lekure vjen ne ngjyre blu e erret

Me numrat medhenj ngjyre blu dhe fushe gri e çelur

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Nje ore qe do te ishte ide shume e bukur dhurate per te dashurit tuaj

Kunder ujit. Vjen se bahsku me kutine dhe jastekun mbajtes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: