Ore per Meshkuj Curren M: 8164

LE0105

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Me forme te rrumbullaket rrip lekure e perpunuar 

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Ora eshte kunder ujit

Nje ore shume stil per biznesmene per shkak te dizenjos elegante

Vjen se bashku me kutine dhe jastekun mbajtes

Materiali stainless Steel 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: