Kornize Mamma I Shfaq më të madhe

Kornize Mamma I

ZEP0230

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per mamin me te mire ne bote

Nje foto ne nje kornize te drunjte

Me ngjrye te bardhe  dhe mbishkrimin MAMA ngjyre kafe

Me foto me permasa 10x15 cm

Printimi i fotos ehste i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: