IDE0116

Kavanozi me Mesazhe per Mamin

Leke 1,190

Detajet

Shprehni dashurine tuaj per mamin me kete dhurate kaq unike.

Kavanozi eshte i krijuar ne menyre artizanale dhe kjo qe e ben siper special.

Keto jane 10 mesazhet qe ne kemi perzgjedhur:

1. sepse ti je me e mira

2. sepse ti shqetesohesh per mua

3. sepse gatimet e tua jane me te shijshmet

4. sepse perqafimi yt eshte me i ngrohti

5. sepse ti je zemra e familjes tone

6. sepse ti me degjon

7. sepse ti ke gjithmone kohe per mua

8. sepse ti me mesove cfare eshte dashuria

9. sepse ti nuk dorezohesh kurre

10. sepse ti je shoqja ime me e mire

Na dergoni 10 arsyet tuaja "perse e doni mamin" dhe kavanozi do personalizohet edhe me teper.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: