Varese Celesi Heart & Key e Personalizuar Shfaq më të madhe

Varese Celesi Heart & Key Dru Lisi

EP0579

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per personin qe mban celesin e zemres tuaj.

Varese celesi ne dru lisi e cila ndahet ne dy pjese.

Mund ta personalizoni me emrat apo datat qe deshironi

si nje kujtim per tu mbajtur gjithmone me vete.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: