Arke Kursimi London AP289

EP0578

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kurseni parate ne menyren me unike.

Dhurojini dikujt kete arke kursimi stylish ne formen e kabines telefonike Londineze.

Material metalik i llakuar ne ngjyre te kuqe me detaje unike.

Personalizohet me tekstin qe deshironi ne pjesen e pasme te saj.

Permasat: 15 x 6 x 6 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: