Ore per Meshkuj Curren M: 8148

DD0040

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8148

Me forme te rrumbullaket xhami dhe rrip zinxhiri inoks

Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra thellesi

Nje model qe nuk del asnjehere nga moda

Diametri 1.77mmdhe trashesia 10mm

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Nje ore shume stil per biznesmene, tipas sportiv 

Permasat:22.00 x 5.00 x 1.00 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: