Prestashop Modules

Ore per Meshkuj Curren M: 8216

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8216

Me forme te rrumbullaket rrip lekure vjen ne 3 ngjyra te ndryshme: e zeze, kafe dhe e bardhe

Tregon daten dhe oren e sakte me efikasitet te larte dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Ofron stil dhe rehati, ndërsa materiali çelik dhe dizajni rezistent ndaj ujit e bëjnë atë mjaft te vecante

Per raste te vecanta dhe perditshmeri

Permasat:25.50 x 4.70 x 1.20 cm , Gjatesia e vendosur  19.0 - 23.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: