Ore Unisex Curren CUR117

Leke 2,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore unisex e markes Curren modeli CUR117

Me forme te rrumbullaket rrip lekure ngjyre te zeze dhe qepje te kuqe

Rrethi gold me fushe te bardhe

Ofron stil dhe rehati, ndërsa materiali çelik inox dhe dizajni rezistent ndaj ujit e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për përditshmerine tuaj

Diametri 4.7cm, trashesia 1.1 cm

Rezistente ndaj ujit, nje zgjedhje e duhur per cdo rast tuajin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: