Puzzle Cift me Dru Arre te Personalizuara

EP0569

Leke 2,290

-Leke 300

Leke 2,590 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese celesash ne forme puzzle e personalizuar me shkrimin ose simbolin qe ju deshironi.

Materil dru arre ne ngjyren e tij natyrale i gdhendur me personalizimin qe ju deshironi.

Varesja e celesave vjen ne cift.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: