DD0034

Set Kollare dhe Ore per Meshkuj

Leke 2,090

Detajet

Nje set elegant per te gjithe meshkujt.

Seti permban kollaren, manshetat, shamine dhe oren.

Ora ka dizenjo klasike. Me fushe ngjyre te bardhe dhe rrip lekure e perpunuar ngjyre kafe.

Kollarja eshte me vija roze te verdhe dhe baze kafe e erret

Mashetat dhe shamia jane me te njejten ngjyre

Nje ide mjaft e mire dhurate per te gjithe meshkujt

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: