DD0033

Ore per Meshkuj Longbo 80007

Leke 2,190

Detajet

Ore per meshkuj e markes Longbo modeli 80007

Dizenjuar ne menyre te persosur, materiali Stainless Steel

Me gjatesi 21 cm, gjeresi 20mm dhe me nje kurore mjaft fisnike ne mode dhe mjaft fisnike

Me fushe ngjyre te bardhe me xham, ndersa rripat zinxhiri material aliazhi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: