DD0032

Ore per Meshkuj Curren 8091

Leke 2,290

Detajet

Ore per meshkuj imitim i markes Curren modeli 8091

Dizenjuar ne menyre te persosurper te gjithe meshkujt serioze

Me forme te rrumbullaket me rrip te zi dhe fushe te bardhe

Me diameter 4.4mm, gjatesi brezi 25 cm ndersa gjeresia 20-29mm

Materiali Stainless Steel. Nje ide majft e mire per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: