DD0030

Ore per Meshkuj Curren 8199

Leke 2,590

Detajet

Ore per meshkuj imitim i markes Curren modeli 8199

Nje mini dritare e vogel qe do tju tregoje oren daten pa kalendar ne doren tuaj

Me numra te medhenj, mjaft trendy dhe sportive, me ngjyre kafe

Materiali i rripit lekure e perpunuar ndersa materiali i siperm Stainless Steel qe nuk ndryshket

Gjeresia 2.2cm me trashesi 1.0cm dhe diameter 4.3cm

Nje ide mjaft e mire dhurate per te dashurit tuaj

Per perditshmerine tuaj dhe nje aksesor ne mode

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: