Ore per Femra Julius JA-387L

DD0026

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra, imitim i markes Julius modeli JA-387L.

Me nje dizajn elegant, materiali Stainless Steel.

Me diameter 4.1 cm. Fusha ngjyre e bardhe me xham dhe elemente e detaje ngjyre gold.

Ndersa rripi eshte i bardhe, material lekure e perpunuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: