DD0025

Set Cakmak, Mbajtese Celesash dhe Stilolaps

Leke 2,090

Detajet

Set vetem per meshkuj me çakmak, stilolaps dhe mbajtese celesash

Stilolapsi eshte ngjyre gri me te zeze, mjaft elegant

Mbajtesja e celesave material Stainless Steel qe nuk nxihet

Çakmaku me mbishkrimin 'Honest' ngjyre e zeze

Klas dhe njekohesisht nje set trendy. Vjen se bashku me nje kuti mbajtese

Gjithcka qe ju duhet si dhurate per te dashurit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: