DD0021

Set Kollare dhe Ore per Meshkuj

Leke 1,990

Detajet

Nje set elegant per te gjithe meshkujt.

Seti permban kollaren, manshetat, shamine dhe oren.

Ora ka dizajn klasik. Me fushe ngjyre blu me detaje gold. Ndersa rripi eshte i zi dhe materiali lekure e perpunuar.

Kollarja, mashetat dhe shamia jane ngjyre lejla me vija te bardha.

Seti vjen se bashku me kutine mbajtese. Nje ide mjaft e mire dhurate per te dashurit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: