Papijon blu me pika

BIL0211

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papjon elegant per meshkuj.

Per raste te vecanta ku doni te visheni me stil serioz dhe njekohesisht mjaft trendy.

Ngjyra blu me pika te bardha te vogla, dizenjo mjaft e vecante

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: