Spile gold

BIL0208

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile metalike per femra

Me nje dizenjo mjaft stil antik

Per xhaketat tuaja nje aksesor mjaft i nevojshem

Mjaft elegante dhe fashion me ngjyre gold

Per mbremjet tuaja ta vecanta, qe te dukeni elegante.

Nje ide mjaft e mire per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: