BIL0202

Vathe fashion

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe me mbajtese gold dhe gure te vogel si perle

Nje stil elegant fashion dhe trendy njekohesisht

Ju bejne te dukeni unike dhe te vecanta ne cdo rast

Permasat jane: 2.5 dhe 2.2 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: