Unaze fashion masa 8

BIL0201

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Unaze fashion per femra

Nje stil mjaft i pershtatshem per te gjithe vajzat qe adhurojne te ndjekin moden

Me gure te shndritshem te vegjel  dhe te medhenj ne te gjithe pjesen e siperme 

Ngjyre gold me disa gure me te medhenjt me ngjyra te ndryshme

Masa 8: 1,8cm dhe 2.2 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: