Set 5 unaza

BIL0199

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

5 unaza mjaft te kendshme

Stil bizhu dhe antike ne llojin e tyre

Me gure te formave dhe ngjyrave te ndryshme 

Masat jane: 7.2/8.3/5.8/5.2/4.3

Material cilesor dhe qe nuk nxihet edhe per shkak te dizenjos

Kombinohen lehte edhe me njera tjetren ne nje gisht

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: